نحوه سـمپـاشی مـارها

نحوه سـمپـاشی مارها

سمپاشی حشرات سمی | سمپاشی کاسپین : نحوه سـمپـاشی مارها،هر ساله شماری از مردم به علت گزش مار جان خود را از دست می دهند این اشخاص معمولا کسانی هستند که در بیشه زار ها و علف زار ها ساکن می شوند. این موجود جانوری خزنده، گوشتخوار دارای بدنی کشیده بوده و اینکه بدون پا است. این جانوران، خونسرد بوده و جز دسته آب پرده داران و مهره داران هستند. پیکره این جانداران پوشیده شده از پولک هایی است که با یکدیگر هم پوشانی دارند.

این موجودات از دسته خزندگان چهرگان ، زیرمجموعه دوکمانان، زیر شاخه پولک سوسمارشکلان، بالا رده پولک خزندگان، از پولک داران و زیر رده ماران هستند. اکثر این موجودات سمی نیستند. آن گروهی هم که سمی هستند در از آن یا برای شکار طعمه و یا جهت دفاع شخصی استفاده می کنند.

بعضی از این موجودات سمی می توانند سبب زخم های حاد در انسان یا گاهی سبب مرگ آنها می شوند. این نوع موجودات بدون زهر، طعمه خود را یا زنده می خورند یا خود را به دور شکار پیچیده و آن را فشار سپس می کشند و می خورند. برای مقابله با این موجودات در پیرامون خانه یا ویلای خود بهتر است سمپاشی با بهترین سم را انتخاب کنید تا بتوانید با این نوع دفع کننده ها به زندگی خود ادامه دهید. برای دفع مار انواع روش های متنوعی وجود دارد ‌که هر کدام به نوبه خود بسیار اثربخش می باشند بایستی با توجه به نوع مار از آنها استفاده کرد.

سـمپـاشـی،مطلوب ترین راه مقابله با مار

همواره در کلیه نواحی دنیا غیر از قطب جنوب مار ها وجود دارند و حیات اکثر این موجودات بر روی زمین است ولی بعضی از اقسام آنها معمولا زندگی در آب ها و درختان را بر می گزینند. این گونه از موجوداتی که در آب زندگی می کنند بدون آبشش هستند و جهت نفس کشیدن ناچارند به روی آب بیایند ولی این توانایی را دارند که ساعت ها در عمق آب بمانند و در طول این مدت زمان برای زنده ماندن اکسیژن محلول در آب را بکار می برند.

در مجموع این خزندگان به دو گروه دسته بندی می شوند گروه اول آنهایی هستند که با زهر خود مسائلی در دستگاه عصبی یا گردش خون شکار اعمال می کنند و گروه دوم با بکارگیری از نیروی ماهیچه ای خود شکار را زیر فشار قرار می دهند تا خفه شود سپس آن را می خورند. برای مبارزه با هرکدام از انواع این گونه جانداران به سمپاشی نیاز است. برای این کار بهتر است از سموم دافع معتبر استفاده کرد تا بدین وسیله بتوان از شر این موجودات خطرناک خلاص شد.

روش ها برای دفع مار و مبارزه با آنها

برای دفع و مبارزه با مار بهتر است بهترین روش ها عبارتند از:

•بکارگیری از چسب هایی مانند آترارت و تله های دربردارنده مواد چسبی ویژه برای گیر انداختن این نوع موجودات

•بکارگیری از طعمه های مسموم

•از دیگر روش های عمده و مهم برای دفع و مبارزه با مار سمپاشی به وسیله دافع این گونه موجودات است.

قوی ترین سم کشنده مار در شرکت های معتبر

سم براکینک یکی از نوین ترین سم های غیر دور کننده برای اقسام مار است، بدین مفهوم که برعکس دیگر سم های مشابه، این موجودات توانایی بوییدن، چشیدن و حس آن نیستند و در نهایت به آسانی در معرض این سم واقع می شوند. این سموم به صورت حیرت آوری این موجودات را طی مدت زمان اندکی کاملا نابود می کنند.

به شیوه ای که بعد از مدت کمی از آغاز فرایند ، ناظر ریشه کن شدن این موجودات خطرناک از پیرامون زندگی خواهید بود. این سم به علت خاصیت ویژه خود قابلیت استفاده در پیرامون های داخلی و خارجی اقسام بنا ها و آپارتمان ها را دارد.

این ماده غیر دور کننده حاوی تلفیقی بسیار قوی از بیفنترین و استام پرید بوده ‌که نه فقط کشندگی خیلی فوری دارد بلکه مهار و دوام دراز مدت روی گونه های متنوع این موجودات را دارد.

پژوهش درباره سم مقابله با مارها

مطابق پژوهشات آکادمیک صورت گرفته روی این ماده سمی در یکی از دانشگاه های فلوریدا که به صورت ماهرانه و تخصصی در حیطه اقسام مختلف این نوع جانداران و سم های مهلک آنها تحقیق می کند ثابت شده است که این ماده قابلیت این را دارد که سرسخت ترین گونه های این نوع جانداران را طی مدت زمان اندکی نابود کند.

همچنین در طول تحقیقات صورت گرفته معلوم گردیده که این نوع سم به میزانی قوی و تاثیر گذار است که احتیاجی به سمپاشی دوباره در طی فرایند نسبت به دیگر سم های مشابه نیست.

این نوع سم های ویژه به شکل پودر، با توانایی حل شوندگی راحت و فوری در آب تهیه می شود. هر نیم لیتر از این ماده سمی را می توان با ۸۴ لیتر آب حل کرد و تقریبا مساحتی معادل ۹۰ متر مربع را سمپاشی کرد. این محصول کشنده بعد از تلفیق با آب حالت سوسپانسیون خود را بصورت مطلوبی حفظ می کند.

هزینه سـمـپـاشی مارها

نحوه سـمپـاشی مارها به صورت تقریبی معمولا به نوع سمی که استفاده می شود و میزان سم مصرفی و همچنین تعداد دفعات بکارگیری آن بستگی دارد. در این صورت نمی توان قیمت دقیقی برای اقسام خدمات سمپاشی حشرات ارائه کرد. مناسب ترین روش جهت آگاهی از هزینه سمپاشی مار، مشاوره با کارشناسان یک موسسه معتبر و موثق سمپاشی است.

مقابله اساسی با این نوع جانوران خطرناک توسط موسسات سمپاشی معتبر

به علت نحوه حرکت و نوع پوشش پیکره مارها ، سمپاشی غیر اصولی برای نابود کردن این موجودات معمولا امری بیهوده است و سم هایی که به حدی قوی باشند که باعث از بین رفتن این موجودات شود بدون شک تاثیرات زیان بخش و خطر آفرینی برای انسان ها دارد.

در این صورت شرکت سمپاشی کاسپین با بکارگیری از صید های سموم ویژه این موجودات و بکار گیری از دافع های این جانداران، آنها را برای همیشه از پیرامون زندگی و محل کار شما دور می کنند. این شرکت معتبر آماده عرضه خدمات سمپاشی ماهرانه این موجودات خطرناک، برای از بین بردن آنها از ساختمان ها، محل کار، ارگان ها، منازل و اماکن مسکونی می باشد.

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

عملکرد انواع مواد ضدعفونی و میکروب زدایی

عملکرد انواع مواد ضدعفونی و میکروب زدایی عملکرد انواع مواد ضدعفونی و میکروب زدایی، برخی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Call Now Buttonارتباط با مدیریت